אודות

מצאתיך

במשך השנים עברו ב"מצאתיך"  מאות מאמנים, ועשרות רבות של זוגות שבזכות האימון לחתונה, העבודה הבלתי פוסקת והאמונה כי החתונה אכן תתרחש – הגיעו לתוצאה הרצויה של חתונה באושר ובעושר.

רבים חושבים שחתונה זה דבר מסובך, קשה וכמעט לא בר השגה. אנחנו מאמינים שחתונה היא יצירה אנושית, פשוטה ומשמחת, ועלינו להחליף את השיח המייאש והמדכא בתהליך עבודה שיטתי ומוכח.

 בניגוד לתחומי האימון האחרים, ב"אימון לחתונה" המאמנת צועדת עם המתאמנת יד ביד עד לתוצאה הסופית – חתונה!

מי אנחנו

אנחנו אסף וחנה זולדן. במשך 20 שנה אנחנו עוסקים בחתונות. 

כן, היינו "שדכנים", אפשר לומר. מי שיבוא אלינו הביתה יכול להיכנס לחדר העבודה ולראות את הקלסרים. עבים. כבדים. מאות הצעות עברו דרכנו. אלפי טלפונים. כמות בלתי נתפסת של שעות שיחה במאמץ לשכנע בחור לקבל הצעה מסוימת או למנוע מבחורה להתמוטט לאחר ניסיון נוסף לא מוצלח (ולהפך).

 

לקח לנו הרבה זמן, אבל הבנו שאנחנו עושים משהו לא מספיק נכון. הבנו שלמרות שהלב שלנו יוצא אליהם, עם כל הרצון לפתור להם את הבעיה, לרפא את הכאב, כל מה שאנחנו עושים בפועל זה לתת להם עוד ועוד משככי כאבים. עוד הצעה, כי אולי הפעם זה יקרה. אבל לעזור באמת אנחנו לא מצליחים.

לאחר דרך ארוכה שעשינו ולאחר שנים של מחקר ושיתוף פעולה עם עמיתים לתחום כמו הרב יהושע שפירא והרב גור גלון ועוד זכינו לפתח את המושג שהפך לכל כך מקובל -"אימון לחתונה"- המהפכה יצאה לדרך והיום כבר כמעט כולם יודעים : יש דרך לכל אחד ואחת – להגיע לחתונה מאושרת . חסד ה' על הזכות להיות איתם בדרך . בשמחות!

חזון מרכז מצאתיך

סלילת הדרך לאלפי חתונות מאושרות – כי יש דרך. החלום שלנו- שינוי תודעה ציבורי. החתונה היא דבר שמח ופשוט , בטעות היא מצטיירת והופכת למשהו מסובך ,קשה ולא בר השגה. 

אנחנו מחזירים את התודעה הישרה, מהתאהבות לאהבה.  אנחנו מחזירים את הפעולה והיוזמה כי חתונה היא יצירה אנושית ועליה שורה השכינה. 

חתונה מאושרת כמו זוגיות מאושרת(בריאה/פורחת) הינה תוצאה של גישה נכונה, תובנות נכונות , ומתוך כך פעולות נכונות שבונות אהבה וקשר של קיימא. (עד כאן עיקר החזון – ההמשך הינו פירוט )

אנחנו מלמדים להבחין בין אהבה שמולידה בית וקשר של קיימא  להתאהבות שמתפוגגת/מתנפצת בסוף הסרט…
אנו פועלים להבאת העת שבה יתברר לכל ש"רווקות איננה אופציה" כי יצירת החתונה בידינו.

חתונה מאושרת כמו זוגיות מאושרת הינה תוצאה של גישה נכונה, תובנות נכונות , ומתוך כך פעולות נכונות שבונות אהבה וקשר של קיימא.

אנו מתמודדים עם אליל ההתאהבות המערבי שמכה בנו בכל כוחו ומפיל חללים רבים בעמנו,  זהו מאבק על הבית, מאבק על בניית הדור הבא.

 

חתונה הינה יצירה אנושית – זהו יעד שמגיעים אליו בגיל צעיר ובריא. היכולת לקבל החלטה בריאה ושמחה נשחקת ונאבדת ככל שהגיל עולה. יש לתת כלים לצעירים ולכוון אותם להכרעה בתחילת שנות ה20.

בנות צריכות לדעת שטפטוף ההצעות  שמגיע בגיל 20 ייעלם בגיל 23. עם הדרכה נכונה כל אחד ואלת יידעו להפוך קשר לאהבה גדולה ולבית מלא באושר. 

על פעולות נכונות תשרה שכינה ואהבה גדולה. לחיים!!